Agron Llakaj rikthehet në Top Channel? Moderatori sqaron lajmet: Nga Vizioni mund të iki, por edhe mund të mos iki

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 06-06-2018 Agron Llakaj rikthehet në Top Channel? Moderatori sqaron lajmet: Nga Vizioni mund të iki, por edhe mund të mos iki Agron Llakaj dhe Ben Blushi

Lajmet për një rikthim të mundshëm të Agron Llakajt në Top Channel bënë bujë ditën e sotme, pasi moderatori u fotografua në një kafene me Ben Blushin, ndërkohë që ka ardhur një reagim prej tij.

 Llakaj ka pranuar se ka marrë një propozim për t’u rikthyer, por që ende nuk është i bindur nëse do të largohet nga Vizion Plus.

Një kafe, miqësi e vjetër, më bëri një propozim po ideja është kështu që mund të iki nga Vizioni, mund të mos iki nga Vizioni. Jam duke vlerësuar propozimin”, ka thënë Agron Llakaj për TiranaPost.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024006128311157
array(1) { ["section"]=> string(97) "agron-llakaj-rikthehet-ne-top-channel-moderatori-sqaron-lajmet-nga-vizioni-mund-te-iki-por-123495" }