Agron Llakaj si rrallëherë publikon foton familjare dhe i uron ditëlindjen bashkëshortes me fjalë zemre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:59 01-12-2020 Agron Llakaj si rrallëherë publikon foton familjare dhe i uron ditëlindjen bashkëshortes me fjalë zemre

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj është një ndër artistët më të dashur për publikun.

Për aktorin dita e sotme është e veçantë pasi bashkëshortja e tij, Konstadina feston 60-vjetorin.

Dhe nuk kishte sesi në një ditë të tillë të mungonte dhe urimi me fjalë zemre për bashkëshorten e tij.

Aktori ka publikuar një foto në Instagram, teksa shfaqet me personin e zemrës, mbesën dhe niprit e vegjël.

“e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostandina ! Per bukete zgjodha kete foto, kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri...,Adea,Teos dhe Brus . Gezofsh dhe per 100! Nuk festojme dot sic do deshironim...,por do pime dolli zemre e dashurie...,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin”, shkruan aktori në postimin e tij.

Screenshot_7.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miss Serbia bëri shqiponjën me duar gjatë sfilatës, producenti zbulon ndëshkimin e ashpër nga Vuçiç
»
Article Logic
Execution time: 0.012450933456421
array(1) { ["section"]=> string(110) "agron-llakaj-si-rrallehere-publikon-foton-familjare-dhe-i-uron-ditelindjen-bashkeshortes-me-fjale-zemre-229766" }