Agron Llakaj tregon si e mposhti Covid-19: U prekëm bashkë me bashkëshorten, na shërbeu vajza e cila nuk e mori parasysh...

Publikuar tek: aktualitet, më 19:41 28-10-2020 Agron Llakaj tregon si e mposhti Covid-19: U prekëm bashkë me bashkëshorten, na shërbeu vajza e cila nuk e mori parasysh... Agron Llakaj

Aktori i njohur i humorit, moderatori Agron Llakaj ka qenë i prekur me koronavirus, teksa sot ka bërë me dije se ai dhe bashkëshortja e tij janë shëruar.

Llakaj thotë se e kanë kaluar me qetësi dhe pa panik këtë sëmundje të pabesë, teksa thekson se një ndihmesë e pamasë ka qenë vajza e tyre, dhe doktor Arjan Mezini.

Ai i bën thirrje të gjithëve që të mos i neglizhojnë maskat dhe çdo masë anti-covid, teksa thotë se së shpejti do rikthehet në ekran.

Shënimi i plotë i Llakajt

Te dashur Miq ! Me ne fund, pas nje beteje relativisht te moderuar me kovid 19, pas rreth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘negativ’ te tamponit. Ne ja dolem, me qetesi dhe pa panik..., ne mbeshtetje te njeri tjetrit por me kujdesin absolut dhe te vajzes tone Alkida, qe nuk mori parasysh rriskun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercimit te situates.” Kush ka vajza, boten ka “ thote kenga. Falenderojme dhe shprehim mirenjohjen e thelle ndaj mikut tone dr Vasil Llajo dhe gjithe personelit te sherbimit qe ne dy jave ne menyre profesionale dhe njerezore na qendruan ne krye per cdo analize te nevojshme si pjese e protokollit. Ne menyre te vecante Dr Arian Mezini, edhe pse mik, njeriu qe na ndoqi ore pas ore deri ne rikthimin ne normalitet tonin..., mirenjohje pafund! Une rikthehem ne dashurine time Al Pazar dhe Fake Off me me shume deshire dhe pasion! Dhe ne fund dy fjale per te gjithe. Jeta e cdo njerit prej nesh eshte dhurata me e bukur qe Zoti na ka fal ! Zoti ju ruajt dhe paci shendet ne familjet tuaja! Le te gezojme me njeri tjetrin per cdo dite qe Zoti na fal! Koha te duam dhe te mbeshtesim me shume njeri tjetrin ne kete lufte duke zbatuar protokollin e ISHP. Mos e neglizhoni masken, distancimin fizik dhe social , te cilat sjellin me pak njerez te infektuar! Zoti qoft me te gjithe Ne ! Nje dite do jemi ne nje perqafim te madh!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te dashur Miq ! Me ne fund,pas nje beteje relativisht te moderuar me kovid 19 ,pas rreth 20 ditesh,ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘negativ’ te tamponit. Ne ja dolem,me qetesi dhe pa panik...,ne mbeshtetje te njeri tjetrit por me kujdesin absolut dhe te vajzes tone Alkida,qe nuk mori parasysh rriskun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercimit te situates.” Kush ka vajza,boten ka “ thote kenga.Falenderojme dhe shprehim mirenjohjen e thelle ndaj “Intermedica “ ,mikut tone dr Vasil Llajo dhe gjithe personelit te sherbimit qe ne dy jave ne menyre profesionale dhe njerezore na qendruan ne krye per cdo analize te nevojshme si pjese e protokollit. Ne menyre te vecante Dr Arian Mezini,edhe pse mik,njeriu qe na ndoqi ore pas ore deri ne rikthimin ne normalitet tonin...,mirenjohje pafund!Une rikthehem ne dashurine time Al Pazar dhe Fake Off me me shume deshire dhe pasion!Dhe ne fund dy fjale per te gjithe. Jeta e cdo njerit prej nesh eshte dhurata me e bukur qe Zoti na ka fal !Zoti ju ruajt dhe paci shendet ne familjet tuaja!Le te gezojme me njeri tjetrin per cdo dite qe Zoti na fal!Koha te duam dhe te mbeshtesim me shume njeri tjetrin ne kete lufte duke zbatuar protokollin e ISHP. Mos e neglizhoni masken ,distancimin fizik dhe social ,te cilat sjellin me pak njerez te infektuar! Zoti qoft me te gjithe Ne ! Nje dite do jemi ne nje perqafim te madh !?❤️?

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes
Kufiri detar në Hagë, Bashkurti: Greqia është entuziaste, Shqipëria në vështirësi  »
Article Logic
Execution time: 0.012924909591675
array(1) { ["section"]=> string(125) "agron-llakaj-tregon-si-e-mposhti-covid-19-u-prekem-bashke-me-bashkeshorten-na-sherbeu-vajza-e-cila-nuk-e-mori-parasysh-225547" }