Agron Llakaj zbulon ofertën e Ben Blushit për t'u rikthyer në Top Channel: Ja pse nuk e pranova

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:15 11-07-2019 Agron Llakaj zbulon ofertën e Ben Blushit për t'u rikthyer në Top Channel: Ja pse nuk e pranova

Vitin e kaluar një foto e Agron Llakajt dhe Ben Blushit qarkulloi në media. Asokohe u aludua për një rikthim të mundshëm të Llakajt në Top Channel.

Ndërkohë, së fundmi i ftuar në '3-eshat', moderatori i 'Al Pazar' ka zbuluar të vërtetën e këtij takimi. Llakaj tha se Blushi i kishte bërë ofertë për t'u rikthyer në Top Channel, por ai kishte refuzuar pasi nuk mund të braktiste Vizion Plus.

"Psra një viti piva një kafe. Ishte një bisedë për ofertë në Top Channel. Mbeti në kufijtë e gjërave që u diskutuan por nuk u realizuan. Unë në jetën time kam shëtitur dhe kam rendur shumë, të vetmen gjë që nuk kam braktisur kurrë ka qenë familja. Al Pazar për mua ka qenë familja. Unë nuk braktis kollaj", tha aktori.

1.jpg

 

-640-0-5d263133acf1e.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097420215606689
array(1) { ["section"]=> string(101) "agron-llakaj-zbulon-oferten-e-ben-blushit-per-t-u-rikthyer-ne-top-channel-ja-pse-nuk-e-pranova-171837" }