Agron Shehaj bëhet baba: Zoti na bekoi me një vajzë

Publikuar tek: barometri, më 08:18 22-08-2018 Agron Shehaj bëhet baba: Zoti na bekoi me një vajzë

Deputeti i Partisë Demokratike në Qarkun e Vlorës Agron Shehaj është bërë ditën e djeshme baba i një vajze.

 

Në një postim në profilin e tij Shehaj ka shkruar se pas dy djemve, Zoti i ka bekuar me një vajzë, e ndërsa ka uruar që çdo shqiptar të jetojë në harmoni e i rrethuar nga dashuria e familjes.

“Të dashur miq, pas dy djemve, Zoti na bekoi dje me një vajzë?.
Uroj dhe lutem që cdo shqiptar te jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”, ka shkruar deputeti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027024030685425
array(1) { ["section"]=> string(57) "agron-shehaj-behet-baba-zoti-na-bekoi-me-nje-vajze-131804" }