Agron Shehaj reagon pas përgjimeve: Arroganca e Ramës dhe Gjiknurit kurohet ne burg

Publikuar tek: politike, më 23:58 17-06-2019 Agron Shehaj reagon pas përgjimeve: Arroganca e Ramës dhe Gjiknurit kurohet ne burg

Ish-deputeti i PD Agron Shehaj ka reaguar pas 16 përgjimeve të Bild ku implikohen zyrtarë socialistë, të publikuara pasditen e sotme.

Përmes një statusi ne profilin e vet, Shehaqj shkruan se arrogancës së Damian Gjiknurit dhe Edi Ramës, edhe kur kapen në krim, ia kalon vetëm makuteria për të vjedhur. Sipas Agron Shehajt këto sëmundje duhet të kurohen në burg.

'Arrogancës së Damian Gjiknurit dhe Edi Ramës, edhe kur kapen në krim, ia kalon vetëm makuteria për të vjedhur. Këto sëmundje duhet të kurohen në burg', shkruan ish-deputeti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.077275037765503
array(1) { ["section"]=> string(89) "agron-shehaj-reagon-pas-pergjimeve-arroganca-e-rames-dhe-gjiknurit-kurohet-ne-burg-168641" }