Agron Tufa shpërthen ndaj Blendi Fevziut: Ja KUSHTI që u vuri mbrëmë të ftuarve në 'Opinion' për mua   

Publikuar tek: aktualitet, më 08:47 05-06-2019 Agron Tufa shpërthen ndaj Blendi Fevziut: Ja KUSHTI që u vuri mbrëmë të ftuarve në 'Opinion' për mua   

Kreu Institutit për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka shpërthyer ndaj gazetarit Blendi Fevziu.

Reagimi i ashpër i Tufës vjen pas emisionit 'Opinion' mbrëmë kushtuar pikërisht kësaj teme, për krimet e dikaturës.

Ndërkohë, Tufa shprehet mes të tjerash se Fevziu u ka kërkuar të ftuarve të madje duke u vënë atyre kusht që të mos përmendin emrin e tij si dhe të institucionit që ai drejton ISKK.

Reagimi i plotë:

Paradokset e neveritshme të Fevzit në "Opinion"-in e tij për Enver Hoxhën dhe krimet e komunizmit, për reagimet Brahos & co: asnjë fjalë që debatin shungullues dhe perballjen 45 ditore, që i nisi dhe i përballoi Agron Tufa dhe ISKK!

Fevzi, siç më thotë njëri nga panelistët, u paska kërkuar panelistëve një kusht: mospërmendjen kurrësesi të emrit tim dhe ISKK-së!

Deri tani një Bravo e madhe Ergys Mërtirit!

Nuk diskutohet per krimet e komunizmit me metoda komuniste!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072062015533447
array(1) { ["section"]=> string(104) "agron-tufa-shperthen-ndaj-blendi-fevziut-ja-kushti-qe-u-vuri-mbreme-te-ftuarve-ne-opinion-per-mua-166991" }