Aguilera imiton Britnin dhe Shakirën, publiku shpërthen në të qeshura (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 25-02-2015 Aguilera imiton Britnin dhe Shakirën, publiku shpërthen në të qeshura (Video)

Christina Aguilera ka imituar këngëtaren Britney Spirs me këngën “This Little Piggy” dhe Shakirën me këngën “Golden Girls”.

E ftuar në emisionin “Tonight Show with Jimmy Fallon” ajo ka luajtur me personazhet e njohur duke i imituar. Pjesë e kësaj  është bërë dhe vetë moderatori Jimmy Fallon.

Kjo ka shkaktuar të qeshura pafund në rradhët e publikut që është argëtuar me imitimet që ngjanin thuajse si origjinale.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029844045639038
array(1) { ["section"]=> string(79) "aguilera-imiton-britnin-dhe-shakiren-publiku-shperthen-ne-te-qeshura-video-4397" }