'Ah çfarë më bëre mua dhe Aldos, na e drodhe tokën nën këmbë’! Ndahet nga jeta bashkëshorti i gazetares së njohur, miqtë të tronditur shprehin dhimbjen në rrjetet sociale

Publikuar tek: aktualitet, më 11:11 11-08-2020 'Ah çfarë më bëre mua dhe Aldos, na e drodhe tokën nën këmbë’! Ndahet nga jeta bashkëshorti i gazetares së njohur, miqtë të tronditur shprehin dhimbjen në rrjetet sociale Gentian Rrapaj, Eva Gjura dhe djali i tyre

Rrjeti është pushtuar sot nga dedikime të panumërta për ndarjen para kohe nga jeta të Gentian Rrapajt.

Genti siç e thërrisnin miqtë dhe dashamirësit, është ndarë nga jeta krejt papritur pas një ataku në zemër duke lënë pas bashkëshorten e tij, gazetaren Eva Gjura dhe djalin e tyre Aldon.

Gazetarja ka bërë edhe një dedikim tejet prekës për të shtrenjtin e saj të ndjerë.

Screenshot_6.jpg

Por ky lajm ka qenë i pabesueshëm për gjithkënd që e ka njohur Gentin, shkruan newsbomb.al.

Të shumtë janë personazhet e njohur nga bota e medies të cilët i kanë shprehur ngushëllimet familjes për humbjen e madhe duke shprehur njëkohësisht gjithë tronditjen për ndarjen nga jeta të Gentit, miku i të gjithë gazetarëve por edhe një socialist i angazhuar i cili vazhdimisht ka arritur rezultatete të shkëlqyera si drejtues në njësinë 4.

Mes dedikimeve, bie në sy ai i gazetarëve Elert Yzeiri, Flor Serianit, Urim Bajramit etj.

 

Screenshot_5_copy.jpgScreenshot_3.jpgScreenshot_4.jpg

 

soc_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010118961334229
array(1) { ["section"]=> string(172) "ah-cfare-me-bere-mua-dhe-aldos-na-e-drodhe-token-nen-kembe-ndahet-nga-jeta-bashkeshorti-i-gazetares-se-njohur-miqte-te-tronditur-shprehin-dhimbjen-ne-rrjetet-sociale-216780" }