Ahmetaj përgjigje të hidhur Bashës: Nëse gënjen, ti Luli çfarë bën, je gati ta shkurtosh hundën?!

Publikuar tek: politike, më 16:24 27-01-2016 Ahmetaj përgjigje të hidhur Bashës: Nëse gënjen, ti Luli çfarë bën, je gati ta shkurtosh hundën?! Ahmetaj dhe Basha

Lulzim Basha, kreu i PD-së sot deklaroi se ministri i Zhvillimit Ekonomik Arben Ahmetaj është i përfshirë me kompaninë turke ‘’Suzer’’.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Ahmetaj, për Bashën. Ai i ka bërë një pyetje Bashës, se nëse rezultonte gënjeshtër se paskësh udhëtuar me ‘’Charter’’ me ndonjë biznesmen të ‘’Suzer’’-it, atëherë a do ishte gati të shkurtonte hundën?

“Nëse unë kam udhëtuar me charter me ndonjë biznesmen, përfshirë Suzer, jam gati të jap dorëheqjen. Le ta verifikojë Basha.

Por nëse kjo është gënjeshtër, ti Luli çfarë bën, je gati ta shkurtosh hundën?!

Vazhdon kalvari i budallallëqeve të nxjerra nga goja e administratorit të opozitës. Kanë hapur luftë frontale kundër investitorëve të huaj sepse i tmerron zhvillimi ekonomik i vendit. Këta kanë interes të kundërt me rritjen ekonomike siç duket. Meqë nuk ndodhi siç parashikonin skenarin grek, tani preferojnë skenarin e Pinokut!”, reagon Ahmetaj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090188980102539
array(1) { ["section"]=> string(98) "ahmetaj-pergjigje-te-hidhur-bashes-nese-genjen-ti-luli-cfare-ben-je-gati-ta-shkurtosh-hunden-31089" }