‘Ai do ta paguajë’, prindërit e studentes së vrarë mbërrijnë në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 23:11 21-01-2018 ‘Ai do ta paguajë’, prindërit e studentes së vrarë mbërrijnë në Tiranë

Prindërit e studentes 21-vjeçare Ariela Murati u nisën drejt Tiranës menjëherë sa morën lajmin tragjik për vrasjen e vajzës së tyre.

Ata kanë mbërritur në ambientet e morgut, ku ndodhet trupi i pajetë i Arielës. Raportohet se aty janë shprehur se “ai që e ka kryer vrasjen do ta paguajë”.

Aldison Belulaj është 23-vjeçari që qëlloi për vdekje vajzën, që i kishte kërkuar dorën në shtëpi, por ishte refuzuar prej saj.

Belulaj plagosi rëndë me një plumb në kokë veten dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012109041213989
array(1) { ["section"]=> string(74) "ai-do-ta-paguaje-prinderit-e-studentes-se-vrare-mberrijne-ne-tirane-107432" }