Ai është president i dashur për shqiptarët, dhe pse shkon drej të 87-ave, çdo mëngjes del në punë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:34 26-06-2016 Ai është president i dashur për shqiptarët, dhe pse shkon drej të 87-ave, çdo mëngjes del në punë Presidenti Alfred Moisiu duke pire kafen e mengjesit ne zyre me tenorin Agim Hushi

Ai është presidenti që ka lënë gjurmë në kujtesën e Shqiptarëve në vitet e demokracisë. Bëhet fjalë për Alfred Moisiun që shërbeu në vitet 2002 – 2007 si President i Republikës. 

Por edhe pse ka lindur në vitin e largët 1929, duket se presidenti i sfidon vitet. Dhe pse po i afrohet të 87-ave, ai del në zyrë çdo mëngjes dhe siç shihet, ende nuk i ka nisur pushimet.

Fotot i sjell tenori Agim Hushi, që këtë mëngjes të diele ka behur në zyrën private të presidentit për t’u takuar, si miq, si kavajas, por edhe si personalitete. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025020122528076
array(1) { ["section"]=> string(101) "ai-eshte-president-i-dashur-per-shqiptaret-dhe-pse-shkon-drej-te-87-ave-cdo-mengjes-del-ne-pune-44632" }