Ai i kërkon të vetëvritet, Rama ia kthen kështu qytetarit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:28 17-04-2017 Ai i kërkon të vetëvritet, Rama ia kthen kështu qytetarit

Dhe pse një ditë e ngarkuar, me takime nga përfaqësues gjermanë e kinezë, kryeministri e ka gjetur kohën të replikojë me komentuesit e tij në faqen e facebook-ut.

Komentuesi i kërkon Ramës t’i bëjë “një nder” shqiptarëve dhe të vetëvritet.

Reagimi i kryeministrit si gjithmonë është shumë pikant dhe ia kthen komentuesit: “Zakonisht ultraset vetëvriten, unë s’jam ultras, kështu që të uroj jetë sa më të gjatë.”

edr.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018650054931641
array(1) { ["section"]=> string(62) "ai-i-kerkon-te-vetevritet-rama-ia-kthen-keshtu-qytetarit-75484" }