Aida Shtino lëshon mesazhin e fuqishëm. Ja ku do e shohim çdo të premte

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:43 04-12-2015 Aida Shtino lëshon mesazhin e fuqishëm. Ja ku do e shohim çdo të premte Aida Shtino

Rikthehet Aida Shtino e “Njerëzve të Humbur”.

Ketë herë Shtino vjen me një projekt të ri të titulluar “Për ju”. Ajo jep një mesazh të fuqishëm nga rrjeti social lidhur me këtë projekt ndërsa njofton se tanimë do të jetë në transmetim në Ora News, çdo të premte.

 “E dini kush është kuptimi i vërtetë i dritës në jetën tonë?

Të shikosh gjithë errësirën me sytë plot dritë...

Këtë herë unë do të vi tek ju publiu im i dashur me projektin më të ri “Për ju”.

“Për ju” të cilët meritoni të ndriçoheni

“Për ju “që keni ngelur në harresën e viteve

“Për Ju” që nuk e keni ditur deri tani...

Sa do doja të isha zog, të kapërceja male, kodra, dete dhe oqeane vetëm e vetëm që t’iu thoshja njerëzve të mi të dashur : Mirmëngjes”.

“Ju dua shumë”. Vetëm e vetëm të shikoja pak vendin tim, shtëpinë time, nënën time.

“Për ju” nga Aida Shtino”.

Së shpejti fillon transmetimin. Në ora News cdo të premte ora 21:00.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088100433349609
array(1) { ["section"]=> string(76) "aida-shtino-leshon-mesazhin-e-fuqishem-ja-ku-do-e-shohim-cdo-te-premte-26932" }