Ajo çfarë u tha De Biasi djemve të kombëtares pas përfundimit të ndeshjes do ju mbushë sytë

Publikuar tek: sport, më 10:37 16-06-2016 Ajo çfarë u tha De Biasi djemve të kombëtares pas përfundimit të ndeshjes do ju mbushë sytë

Gjithkush që e ka ndjekur ndeshjen e Shqipërisë mbrëmë me Francën do i mbusheshin sytë nga fjalët e trajnerit të kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, pasi ai ka thënë një të vërtetë të madhe.

Teksa ndeshja kishte mbaruar, De Diasi ka hyrë në dhomat e zhveshjes ku gjendeshin futbollistët që qendronin me kokën ulur dhe ja si e rrëfen vetë trajneri këtë moment:

“Teksa hyra në dhomat e zhveshjes pashë djemtë e ekipit me kokën ulur dhe kjo më dhembi, e iu thashë: “Ngrini kokat, ju keni bërë një super ndeshje sot”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092921257019043
array(1) { ["section"]=> string(97) "ajo-cfare-u-tha-de-biasi-djemve-te-kombetares-pas-perfundimit-te-ndeshjes-do-ju-mbushe-syte-43677" }