Ajo ishte 14 vjeç kur pedofili e përdhunoi. Tani bën foto me përdhunuesin e saj dhe...

Publikuar tek: bota, më 08:28 03-08-2015 Ajo ishte 14 vjeç kur pedofili e përdhunoi. Tani bën foto me përdhunuesin e saj dhe...

Fqinji i saj, 55 vjeç, ka abuzuar seksualisht me të ndërsa ajo ishte vetëm 14 vjeç. William Brown përdhunoi Natasha Cooper ndërsa ajo dhe prindërit e saj Anthony dhe Sharon Coopern ishin zhvendosur në Nuneaton.

55 vjeçari me profesion mekanik shkonte shpesh në shtëpinë e fqinjëve pasi kishte krijuar miqësi me të atin e 14 vjeçares dhe aty filloi gjithçka.

Ai e joshi vajzën 14 vjeçare dhe abuzoi me të deri në gusht të vitit 2013 (vajza kishte mbushur 16) kur dhe u denoncua në polici nga nëna e Natashës.

Ai u arrestua në shtator të vitit të kaluar dhe ka pranuar akuzat për marrëdhënie seksuale me një të mitur por Natasha, tashmë 18 vjeç, duke mos dashur t’ja dijë për anonimatin rrëfen se kishte rënë në daqshuri me Brown.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023004055023193
array(1) { ["section"]=> string(88) "ajo-ishte-14-vjec-kur-pedofili-e-perdhunoi-tani-ben-foto-me-perdhunuesin-e-saj-dhe-17580" }