Ajola me Erjonin krahë për krahë në foto, për festa marrin pranë dhe dy fëmijë

Publikuar tek: politike, më 14:29 07-12-2015 Ajola me Erjonin krahë për krahë në foto, për festa marrin pranë dhe dy fëmijë

Ajola krahë për krahë bashkëshortit, Erionin, në momentin e ndezjes së dritave të pemës së Krishtlindjes, por pranë tyre kanë marrë edhe dy fëmijë. Nuk dihet nëse janë të afërmit e tyre, por në foto tregojnë njohje.

“Tirana u ndez mbrëmë për festat, fshati tek sheshi Nënë Tereza është i hapur nga ora 9-24 për fëmijët e çdo moshe. Përdorni #FestaNeTirane e ndani me ne momentet më të bukura që po kaloni në qytet, zbukurimet e aktivitetet’’, shkruan Veliaj.

Menjëherë çifti ka marrë pëlqimin e deputetes socialiste Esmeralda Shkjau dhe këngëtares Evi Reçi që u thotë: ‘’Ju jeni të bukur!’’

Çifti lidhi martesë 1 vit më parë dhe ende nuk kanë fëmijë…por duket që kohët e fundit kryebashkiaku ka shprehur gjithnjë admirim për vogëlushët, duke dalë shpesh në foto. Ndonjë sinjal për planet e çiftit?!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009160041809082
array(1) { ["section"]=> string(83) "ajola-me-erjonin-krahe-per-krahe-ne-foto-per-festa-marrin-prane-dhe-dy-femije-27153" }