Ajola Xoxa “gjurmon” Armina Mevlanin në rrjetet sociale (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 30-09-2016 Ajola Xoxa “gjurmon” Armina Mevlanin në rrjetet sociale (Foto)

Edhe pse bashkëshortët e tyre janë kundërshtarë politikë, Ajola kërkon të “gjurmojë” Armina Mevlanin.  Bashkëshortja e Erion Velisë ka ndjekur në Instagram të dashurën e Shkëlzen Berishës.

 

Politika nuk ka ndërhyrë në marrëdhënien mes dy të rejave. Armina ndodhet në Paris gjatë kësaj jave, nga ka postuar dhe foto të shumta me veshje tepër fine.

 ajola_xoxa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15094304084778
array(1) { ["section"]=> string(64) "ajola-xoxa-gjurmon-armina-mevlanin-ne-rrjetet-sociale-foto-54676" }