Ajola Xoxa publikon videon më të ëmbël, si i bën ballë Kajani vapës së madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:42 18-06-2019 Ajola Xoxa publikon videon më të ëmbël, si i bën ballë Kajani vapës së madhe

Ardhja në jetë e Kajanit, djalit të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliajt dhe i Ajola Xoxës, u prit me shumë bujë.

Ashtu si Veliaj edhe Ajola kanë treguar se janë shumë të lidhur me Kajan, ndonëse e ruajnë me shumë fanatizëm.

Ditën e sotme bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës ka publikuar një video shumë të ëmbël të vogëlushit të saj.

Në video shihet këmbët e vogla të Kajanit, të cilat Ajola ia ka nxjerrë jashtë që t’I freskohen nga vapa e nxehtë.

hyf.png

gdf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025613069534302
array(1) { ["section"]=> string(82) "ajola-xoxa-publikon-videon-me-te-embel-si-i-ben-balle-kajani-vapes-se-madhe-168719" }