Ajola Xoxa shfaq një tjetër talent, shihni si këndon para një publiku të gjerë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:10 22-12-2016
Ajola Xoxa duke kënduar by newsbomb-al

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj sot është me profesion juriste, mirëpo ajo ka patur një pasion dhe talent të hershëm.

Në këtë video, kur Ajola ka qenë në vitin e dytë në gjimnazin Petro Nini Luarasi, në fundvit ka surprizuar duke kënduar para një publiku të gjerë.

Ajola, kaq rinore këndon me shumë pasion e veshur me një fustan të gjatë me të cilin ngjan shumë bukur.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032006978988647
array(1) { ["section"]=> string(89) "ajola-xoxa-shfaq-nje-tjeter-talent-shihni-si-kendon-para-nje-publiku-te-gjere-video-63447" }