Ajola Xoxa shfaqet në praninë e ish-deputetes së LSI-së, ja çfarë i bashkon (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:07 25-04-2019 Ajola Xoxa shfaqet në praninë e ish-deputetes së LSI-së, ja çfarë i bashkon (FOTO)

Sot është shënuar 60-vjetori i prej gjimnazeve më në zë të Tiranës dhe të Shqipërisë, ‘Petro Nini Luarasi’. 

Në lidhje me këtë ngjarje, presidenti i vendit, Ilir Meta ka realizuar një eventiment ku ka ftuar shumë personazhe të njohur që dikur kanë qenë nxënës në këtë universitet.

Pak minuta më parë, në rrjetin social ‘Facebook’ ish-deputetja e LSI, Erisa Xhixho ka publikuar një foto nga ky event, ku shfaqet në prani të bashkëshortes së kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa, këngëtares Eneda Tarifa dhe Roland Hysit.

Ndonëse Xhixho dhe Xoxa kanë bindje të ndryshme politike, duket se ky rast i ka bashkuar.

59039684_2495426177158229_2535981530325450752_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070819854736328
array(1) { ["section"]=> string(86) "ajola-xoxa-shfaqet-ne-pranine-e-ish-deputetes-se-lsi-se-ja-cfare-i-bashkon-foto-161866" }