AK me gozhdë e çekiçë bllokon Bashkinë e Tiranës, përplasje fizike me policinë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 09:18 04-03-2016

Aktivistë të Aleancës KuqeZi po protestojnë përpara Bashkisë së Tiranës.

Aktivistët tentojnë të mbyllin me dryna e dërrasa derën në shenjë proteste për mos lejuar hyrjen e kryebashkiakut Erion Veliaj. Ata kanë me vete gozhdë dhe çekiçë. I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i policisë bashkiake e cila është përplasur me protestuesit duke tentuar t’i largojë.


Sakaq, kreu i AK Kreshnik Spahiu është shprehur se nuk do të lejojnë në asnjë mënyrë hyrjen në bashki të Veliajt . “Erion Veliaj të dorëhiqet pasi ka pushtuar ambientet publike”, shprehen aktivistët.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091671943664551
array(1) { ["section"]=> string(89) "ak-me-gozhde-e-cekice-bllokon-bashkine-e-tiranes-perplasje-fizike-me-policine-video-34181" }