Ak protestë para Kuvendit: Deputetët të bëjnë testin e drogës

Publikuar tek: politike, më 11:48 01-02-2015 Ak protestë para Kuvendit: Deputetët të bëjnë testin e drogës

Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar sot protestë pranë Kuvendit të Shqipërisë, ku i ka kërkuar deputetëve dhe zyrtarëve të lartë të vendit të bëjnë testin e drogës.

Kreu i Ak, Kreshnik Spahiu ka deklaruar se qytetarët duhet ta dinë se kush i qeverisë dhe duhet bërë e ditur nëse zyrtarët shqiptarë janë përdorues të drogës.

Spahiu ka theksuar se këtij testi duhet ti nënshtrohen si maxhoranca ashtu edhe opozita.

Ai ka thënë se këtij testi i nënshtrohen edhe presidentët e SHBA-së, apo deputetët e Kuvendit të Hungarisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086960792541504
array(1) { ["section"]=> string(65) "ak-proteste-para-kuvendit-deputetet-te-bejne-testin-e-droges-2055" }