Aksident fatal këtë 8-mars: Vdes një grua, plagosen 2 të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:15 08-03-2017 Aksident fatal këtë 8-mars: Vdes një grua, plagosen 2 të tjerë

Një aksident me pasojë vdekjen e një gruaje dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur këtë pasdite 8 marsi në aksin rrugor Korçë-Pogradec ku makina ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Mësohet se gruaja e identifikuar si Etleva Sallo, 30 vjeçe, nuk i ka mbijetuar plagëve të shumta ndërsa në makinë kanë qenë 5 persona. Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet.

aks1.jpg

aks2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dosja "Aldo Bare", reagon Gjykata Kushtetuese: Si është e vërteta e vendimit
Shkon t’i urojë 8 Marsin në spital, kryebashkiakja e Gjirokastrës pështyhet në fytyrë »
Article Logic
Execution time: 0.0099108219146729
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-fatal-kete-8-mars-vdes-nje-grua-plagosen-2-te-tjere-71225" }