Aksident fatal, makina përplas për vdekje këmbësoren në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 11:06 04-05-2017 Aksident fatal, makina përplas për vdekje këmbësoren në Shkodër

Një aksident fatal me pasojë vdekjen e një gruaje ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Mjedë të Shkodrës.

Mësohet se gruaja ka qenë duke kaluar rrugën në momentin që është përplasur nga automjeti. Akoma nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës. Policia ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e shkaqeve...(vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Tiranë, makina përplas motorin (FOTOT nga vendngjarja)
Sot seanca e fundit në Kuvend, ambientalisti jep lajmin e mirë: Qytetarët fituan, plehrat nuk kaluan! Shqipëria më e pastër falë atyre që reaguan! »
Article Logic
Execution time: 0.010146141052246
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-fatal-makina-perplas-per-vdekje-kembesoren-ne-shkoder-77441" }