Aksident fatal me motor uji, vdes futbollisti i ri shqiptar

Publikuar tek: sport, më 13:34 30-06-2019 Aksident fatal me motor uji, vdes futbollisti i ri shqiptar

Një lajm tragjik ka prekur sot futbollin shqiptar teksa mësohet se ka humbur jetën në moshën 31-vjeçare, futbollisti Arbër Aliu.

Mbrojtësi që mbylli sezonin me skuadrën e Erzenit ka tronditur mbarë opinionin sportiv.

Si shkak i një aksidenti me motorr uji, 31-vjeçari s’ka arritur të mbijetojë. Polumbarët kanë nisur kërkimet për trupin e tij në liqen.

Një ngjarje që vjen në një moment kur të gjithë të fokusuar te merkato e verës dhe klubi shijakas po punonte intensivisht për t’u përforcuar. Kujtojmë që Aliu ka luajtur më parë për Partizanin, por edhe Skënderbeut.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në orën 11:00/ newsport.al

arber-aliu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086181163787842
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-fatal-me-motor-uji-vdes-futbollisti-i-ri-shqiptar-170475" }