Aksident fatal në Burrel, 29 vjeçari përplas me makinë këmbësorin dhe i merr jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 07:02 01-08-2020 Aksident fatal në Burrel, 29 vjeçari përplas me makinë këmbësorin dhe i merr jetën Foto ilustruese

Një person ka ndërruar jetë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Burrel, si pasojë e një aksidenti me makinë.

Sipas Policisë, rreth orës 21.50 në qytetin e Burrelit, shtetasi A. D., 29 vjeç duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar shtetasin  D.D., (këmbësor), ku për pasojë ka humbur jetën. Drejtuesi i mjetit ndodhet ne Komisariat për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë, grupi i hetimit ka shkuar menjëherë në vendngjarje pas aksidentit dhe ka mbledhur provat e nevojshme për zbardhjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088779926300049
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-fatal-ne-burrel-29-vjecari-perplas-me-makine-kembesorin-dhe-i-merr-jeten-215684" }