Aksident fatal në Durrës, vdesin 2 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 25-10-2015 Aksident fatal në Durrës, vdesin 2 persona Foto ilustruese

Një aksident fatal me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur para pak minutash nëSukth të Durrësit.

Viktimat janë shtetasit me iniciale R.L. dhe E.F., përkatësisht 30 dhe 31 vjeç. Shtetasi E.F. mësohet se po ecte me shpejtësi me mjetin e tij tip “Pegout” që më pas ka humbur kontrollin, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të hetuar më shumë mbi shkaqet e aksidentit ndërsa raportohet se trafiku si pasojë e aksidentit është bllokuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi dhe Linda Rama, sot 5 vite martesë. Si dhe sa ka ndryshuar çifti kryeministror (FOTO+ VIDEO)
Arrestohen 3 pronarë lokalesh në Tiranë, përshtasnin ambientet për përdorim droge »
Article Logic
Execution time: 0.013414859771729
array(1) { ["section"]=> string(47) "aksident-fatal-ne-durres-vdesin-2-persona-23919" }