Aksident fatal në Elbasan, makina përplas për vdekje 69-vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 16:20 04-01-2018 Aksident fatal në Elbasan, makina përplas për vdekje 69-vjeçarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Elbasan-Cërrik.

Mësohet se një makinë ka përplasur për vdekje një 69-vjeçar që ishte duke kaluar rrugën në afërsi të fshatit Kuqan.

Bëhet me dije se i moshuari ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit, pas plagëve të marra.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KLSH kallëzon në Prokurori ish-kryetarin e KPP dhe 4 zyrtarë të tjerë, dëm shtetit 248 mln lekë (HETIMI për Gentian Kerrin- ZBARDHEN 7 VENDIMET)
Njeriu i TENDERAVE, kush është Gentian Kerri i kallëzuar sot në Prokurori dhe dëmi i madh ekonomik shkaktuar shtetit »
Article Logic
Execution time: 0.013039112091064
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksident-fatal-ne-elbasan-makina-perplas-per-vdekje-69-vjecarin-105415" }