Aksident fatal në Elbasan, përpasen dy ‘Skoda’ me ‘Benzin’, humb jetën pasagjerja

Publikuar tek: aktualitet, më 09:45 05-08-2020 Aksident fatal në Elbasan, përpasen dy ‘Skoda’ me ‘Benzin’, humb jetën pasagjerja Ilustruese

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një gruaje ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se ne aksident janë përfshirë dy 'Skoda' dhe një 'Benz'. Si pasojë e aksidentit të rëndë ka humbur jetën pasagjerja, një grua 43-vjeçare, ndërsa kanë mbetur të plagosur dhe tre persona të tjerë.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010208129882812
array(1) { ["section"]=> string(82) "aksident-fatal-ne-elbasan-perpasen-dy-skoda-me-benzin-humb-jeten-pasagjerja-216135" }