Aksident fatal në Lushnjë, 53 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me murin, ndërron jetë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:18 01-12-2020 Aksident fatal në Lushnjë, 53 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me murin, ndërron jetë Foto ilustruese

Një 53 vjeçar ka ndërruar jetë paraditen e sotme në Lushnje, si pasojë e një aksidenti fatal me makinë.

Mësohet se viktimë ka mbetur shetetasi me inicialet N.R 53 vjeç. Mjeti me të cilin ai udhëtonte ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin. Si pasojë e përplasjes së fortë, shoferi 53 vjeçar ka nddërruar jetë.

Lushnjë/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:40, në fshatin Plug, Lushnjë, shtetasi N. R., 53 vjeç, banues në Plug, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, dyshohet se për shkak të problemeve shëndetësore, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në anë të rrugës dhe ka ndërruar jetë.

Në vëndngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TRISHTË/ Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar, ishte infektuar me Covid-19
Burri i gjyqtares së akuzuar për korrupsion për 6 mijë euro shkon në shtëpi, gjykata lehtëson masën për të dënuarin (HISTORIA e korrupsionit) »
Article Logic
Execution time: 0.012449979782104
array(1) { ["section"]=> string(105) "aksident-fatal-ne-lushnje-53-vjecari-humb-kontrollin-e-makines-dhe-perplaset-me-murin-nderron-jete-229755" }