Aksident fatal në Orikum/ 'Fordi' del nga rruga dhe bie në kanal, vdes në vend shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 12:54 10-08-2020 Aksident fatal në Orikum/ 'Fordi' del nga rruga dhe bie në kanal, vdes në vend shoferi Ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Orikum.

Një makinë  tip "Ford", ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal, si pasojë ka ndërruar jetë në vend shoferi 65 vjeçar.

“Rreth orës 12:10, në Orikum, në aksin rrugor kryesor si pasojë e humbjes së kontrollit ka dalë nga rruga automjeti tip Ford dhe ka rënë në një kanal.

Si pasojë është dëmtuar rëndë drejtuesi i mjetit shtetasi H. K., 65 vjeç, banues në Orikum, i cili ka ndërruar jetë në vend.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të akaidentit”, njofton policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011491060256958
array(1) { ["section"]=> string(89) "aksident-fatal-ne-orikum-fordi-del-nga-rruga-dhe-bie-ne-kanal-vdes-ne-vend-shoferi-216682" }