Aksident fatal në Shkodër, ndërron jetë 22-vjeçari ndërsa dy të tjerë në gjendje kritike (EMRI dhe FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:45 03-01-2017 Aksident fatal në Shkodër, ndërron jetë 22-vjeçari ndërsa dy të tjerë në gjendje kritike (EMRI dhe FOTOT)

Aksidenti që ndodhi vetëm pak minuta më parë në aksin Shkodër-Velipojë ka qenë fatal për të riun nga Shkodra i cili ka ndërruar jetë, ndërsa dy të tjerë janë në rrezik për jetën.

22 vjeçari i cili ndërroi jetë quhet Viktor Hili, banor i fshatit Grude.

Mësohet se aksidenti ndodhi si pasojë e humbjes së kontrollit të automjetit,duke bërë që BMV-ja të dalë nga rruga duke u rrotulluar disa herë, pastaj ka përfunduar në mes të rrugës.

1212221221.jpg121212.jpg21212121331.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I ftohti mbyll shkollat në Shqipëri, pushime dhe për prindërit që punojnë në administratë
Temperaturat e ulëta, të shtunën në Tiranë thyhet rekordi i 1968-ës »
Article Logic
Execution time: 0.01178503036499
array(1) { ["section"]=> string(108) "aksident-fatal-ne-shkoder-nderron-jete-22-vjecari-ndersa-dy-te-tjere-ne-gjendje-kritike-emri-dhe-fotot-64507" }