Aksident fatkeq në Londër, i riu shkatërron makinat e luksit me vlerë gjysëm milionë euro (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:21 06-08-2019 Aksident fatkeq në Londër, i riu shkatërron makinat e luksit me vlerë gjysëm milionë euro (VIDEO) Foto nga perplasja

Një i ri që po udhëtonte me AudiQ7, për shkak të shpejtësisë, ka humbur kontrollin e makinës së tij duke u përplasur me dhjetëra makina shumë të shtrenjta parkuar në rrugën Moore në lagjen londineze të Chelsea.

Ndërmjet makinave të luksit që janë shkatërruar ishte një McLaren me një vlerë prej 330 mijë eurosh, një Porsche Cayenne me vlerë 110 mijë euro dhe një Bentley Bentyaga prej 220 mijë eurosh.

Dëmi total shkon rreth gjysëm milionë euro. Ndërkohë fatkeqi i aksidentit është shtruar në spital me plagë në kokë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013590812683105
array(1) { ["section"]=> string(101) "aksident-fatkeq-ne-londer-i-riu-shkaterron-makinat-e-luksit-me-vlere-gjysem-milione-euro-video-174531" }