Aksident horror në kryqëzim, por ja çfarë ndodh më pas (Video - Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 15:37 08-04-2016

Reuters

Qindra aksidente ndodhin çdo ditë në Kinë, shpesh pamjet e rënda dalin në internet dhe tregojnë jo vetëm momentin tragjik por edhe indiferencën e kalimtarëve.

Këtë herë duket të jetë ndryshe. Pas një aksidenti të rëndë ku një automjet godet dhe zë poshtë një kalimtare në qytetin Lu’an, reagimi i drejtuesit të mjetit dhe kalimtarëve ka qenë i menjëhershëm. Ata kanë bashkuar forcat duke ngritur peshë furgonin për të nxjerrë trupin e të plagosurës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Regjimi sirian liron reporterin amerikan të rrëmbyer në vitin 2012
Arrestohet Mohamed Abrini, i dyshuari kryesor i sulmeve të Parisit »
Article Logic
Execution time: 0.0053098201751709
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-horror-ne-kryqezim-por-ja-cfare-ndodh-me-pas-video-pamje-te-renda-37173" }