Aksident MASIV në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 AUTOMJETE (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:13 07-04-2018 Aksident MASIV në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 AUTOMJETE (FOTO) autostrada Tiranë-Durrës

Dy aksidente njëkohësisht kanë ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. 

Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se në të dy aksidentet janë përfshirë 6 automjete. Në njërin prej tyre janë përfshirë 2 makina, ndërsa në aksidentin tjetër të ndodhur në afërsi të Maminasit janë përfshirë 4 makina.

Nuk dihet numri i të lënduarve dhe gjendja e tyre shëndetësore, sakaq situata në autostradë paraqitet e tensionuar pasi si pasojë e aksidenteve është shtuar trafiku, duke shkaktuar radhë të gjata.

Screenshot_16.jpg

Screenshot_15.jpg

 

 

 30120387_10215683935307538_1244676667_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E FUNDIT/ Vetëhelmohet me fotoksinë, vdes 45 vjeçari në Tiranë
Mallkimi ‘Vetëhelmimi’: 17 vjeçarja në Tiranë tenton vetëvrasjen, konsumon ILAÇ ENËSH »
Article Logic
Execution time: 0.012511968612671
array(1) { ["section"]=> string(82) "aksident-i-dyfishte-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-6-automjete-foto-116059" }