Aksident i frikshëm buzë Lanës në Tiranë, vajza shofere merr përpara hekurat ndarës të korsisë së biçikletave (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:46 28-11-2020 Aksident i frikshëm buzë Lanës në Tiranë, vajza shofere merr përpara hekurat ndarës të korsisë së biçikletave (FOTOT) Nga vendngjarja

Sikur të mos ishin hekurat e vendosura nga bashkia, kjo vajzë me makinën e saj do të fluturonin drejt e në Lanë. Ky është aksidenit I frikshëm ndodhur mëngjesin e sotëm përgjatë unazës së vogël, por fatmirësisht, pa asnjë dëm për shoferen, një vajzë e re.

Makina, sic duket nga fotot është dëmtuar në pjesën e parë të saj. Por po ashtu, janë dëmtuar edhe hekurat e vendosura aty nga bashkia, ku është shënuar edhe korsia e bicikletave.

Sic duket nga fotot, vajza duhet të ketë qenë shumë shpejt përsa kohë ka marrë përpara edhe hekurat e vendosura në anë të rrugës.

128447982_390117309090344_5541766520855614439_n.jpg
128546116_293166422028582_3336945559972708631_n.jpg
128321204_805766323316809_5038768608583519083_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekzekutimi i të ‘FORTIT’ të Shkodrës, FNSH dhe RENEA nisen drejt vendngjarjes, policia informacion zyrtar: U vra në mjetin e tij ‘BMW’
Ekzekutimi i Ridvan Ramazanit, viktima kishte konflikte me Mir Koçian, të ‘FORTIN’ e Shkodrës që u vra në 28 nëntor 8 vite më parë »
Article Logic
Execution time: 0.0096559524536133
array(1) { ["section"]=> string(121) "aksident-i-frikshem-buze-lanes-ne-tirane-vajza-shofere-merr-perpara-hekurat-ndares-te-korsise-se-bicikletave-fotot-229435" }