Aksident i frikshëm në aksin Tiranë-Elbasan, përplasen keq tre makina (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:30 04-12-2020 Aksident i frikshëm në aksin Tiranë-Elbasan, përplasen keq tre makina (FOTO) Pamje nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Elbasan.

Tre makina janë përplasur me njëra tjetrën duke shkaktuar dëme të shumta materiale. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar rëndë.

Siç shihet dhe në fotot e siguruara nga Newsbomb.al, në aksident janë përfshirë një makinë Vaolswagen Golf, një Volswagen fouristradë tuareg dhe një Audi me portbagazh.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet raporti i Parlamentit Evropian: Nga portalet tek televizionet e mëdha, ja kush përhap Fake-News në Shqipëri
Zëvendësoi Kiço London si drejtor i Teatrit Eksperimental, ministrja Margariti i uron mirëseardhjen Altin Bashës: Eksperienca e tij do të shërbejë si motor zhvillimi në këtë institucion »
Article Logic
Execution time: 0.0098199844360352
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-i-frikshem-ne-aksin-tirane-elbasan-perplasen-keq-tre-makina-foto-230187" }