Aksident i frikshëm në Durrës, Audi bëhet ‘copë’ pasi përplaset me dy makina të tjera, përfundon mbi trafikndarëse (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:53 30-11-2020 Aksident i frikshëm në Durrës, Audi bëhet ‘copë’ pasi përplaset me dy makina të tjera, përfundon mbi trafikndarëse (FOTO) Nga vendngjarja

Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës, fatmirësisht pa viktima apo të lënduar.

Nga pamjet nga vendngjarja shihet se mjeti tip Audi si pasojë e përplasjes së fortë është shkatërruar i gjithi në pjesën e përparme. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se mjeti është përplasur dhe me dy mjete të tjera e ka përfunduar më pas mbi trafikndarëse.

Policia dhe autoambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, në zonën e Stacionit të Trenit, ndërsa përplasja e fortë ka bërë që aty të mbidhen dhe qytetarë e banorë të zonës.

makina_3.jpeg
WhatsApp_Image_2020-11-30_at_11.42.00_1.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autoritetet e spitalit “Shefqet Ndroqi”: Pacienti që u vetëvra ditën e sotme, erdhi në urgjencë pasditen e 28 nëntorit, u ekzaminua menjëherë
U fut në det me pesha që të zhytej sa më thellë, 48 orë nga zhdukja e 32-vjeçarit, ende asnjë shenjë »
Article Logic
Execution time: 0.013128042221069
array(1) { ["section"]=> string(122) "aksident-i-frikshem-ne-durres-audi-behet-cope-pasi-perplaset-me-dy-makina-te-tjera-perfundon-mbi-trafikndarese-foto-229625" }