Aksident i frikshëm në Elbasan, përplaset “Benz”-i luksoz me “Golfin”, ka të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 23:18 04-06-2020 Aksident i frikshëm në Elbasan, përplaset “Benz”-i luksoz me “Golfin”, ka të plagosur Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan – Metalurgjik.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, një Mercedes C Class model i ri dhe një Golf 6. Nga përplasja është plagosur shoferi i Golf 6, dhe është dërguar në spitalin e qytetit.

Shkaqet e aksidentit janë të paqarta ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098111629486084
array(1) { ["section"]=> string(86) "aksident-i-frikshem-ne-elbasan-perplaset-benz-i-luksoz-me-golfin-ka-te-plagosur-209084" }