Aksident i frikshëm në Gjermani, përplasen dy trena, dhjetra të plagosur rëndë

Publikuar tek: bota, më 20:42 05-12-2017 Aksident i frikshëm në Gjermani, përplasen dy trena, dhjetra të plagosur rëndë

Dy trena janë përplasur në Gjermani mbrëmjen e sotme, ndërsa ekipet e emergjencës që janë nisur drejt vendngjarjes bëjnë me dije se janë plagosur të paktën 50 pasagjerë.

Aksidenti ka ndodhur në qytetin Meerbusch ku një tren mallrash është përplasur me trenin e pasagjerëve.

Në një postim në rrjetet sociale, Shërbimet e Emergjencës gjermane bëjnë me dije se kanë arritur në vendin e ngajrjes dhe po shqyrtojnë situatën, pa dhënë informacion nëse ka viktima. (Vijon..) /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhdukja e nëndetëses në Atlantik: 44 anëtarët e ekuipazhit mund të kenë vdekur
Vdes modelja e famshme e ‘skandalit Profumo’ »
Article Logic
Execution time: 0.011739015579224
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-i-frikshem-ne-gjermani-perplasen-dy-trena-dhjetra-te-plagosur-rende-102084" }