Aksident i frikshëm në mes të Durrësit, ‘Benzi’ luksoz del në korsinë tjetër dhe merr para makinën e parkuar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:51 30-08-2019 Aksident i frikshëm në mes të Durrësit, ‘Benzi’ luksoz del në korsinë tjetër dhe merr para makinën e parkuar (VIDEO) Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak më parë në qytetin e Durrësit, në rrugën e re që të çon në port.

Mjeti tip Mercedes Benz CLS, ka dalë nga korsia e vet dhe ka hyrë në korsinë e kundërt ku ka përplasur një mjet tjetër të parkuar. Nga shpejtësia e madhe e lëvizjes dhe goditja e fortë, mjeti tjetër i parkuar ka përfunduar në trotuar.

Deri tani nuk raportohet ende për persona të lënduar, ndërsa në rrugë dhe trotuarët ngjitur ka pasur fluks qytetarësh dhe makinash.

VIDEO – AKSIDENT RRUGORE:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098400115966797
array(1) { ["section"]=> string(118) "aksident-i-frikshem-ne-mes-te-durresit-benzi-luksoz-del-ne-korsine-tjeter-dhe-merr-para-makinen-e-parkuar-video-176774" }