Aksident i frikshëm në Morinë, plagoset rëndë shoferi (Foto-Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:19 20-06-2019 Aksident i frikshëm në Morinë, plagoset rëndë shoferi (Foto-Video) Aksidenti ne Morine

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Morinë, ku për shkak të shirave të rrëmbyer një kamion është përmbysur.

Mësohet se shoferi i kamionit është në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Aksidenti ka ndodhur për shkak të lagështirës dhe shirave të rrëmbyer. Nga përplasja është shkëputur kabina nga kamioni.

denti.jpg

xxxxxx.jpg

zzzzzzz.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082299709320068
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksident-i-frikshem-ne-morine-plagoset-rende-shoferi-foto-video-169044" }