Aksident i frikshëm në Pogradec, Benzi përplaset me murin e një banese

Publikuar tek: aktualitet, më 11:15 08-03-2018 Aksident i frikshëm në Pogradec, Benzi përplaset me murin e një banese

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Pogradecit. Mësohet se një mjet tip Benz ka dalë nga rruga është përplasur me murin e një banese.

Ndërsa shkak për këtë aksident ka qenë shpejtësia e madhe me të cilën lëvizte drejtuesi i Benzit si dhe lagështira në rrugë.

Sakaq, raportohet se nga aksidenti nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja me armë e “Benzit” në Korçë, drejtuesi tregon tmerrin (DETAJE)
Një rrëfim për NËNËN time dhe “tmerret” e kampit të TEPELENËS »
Article Logic
Execution time: 0.010737180709839
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-i-frikshem-ne-pogradec-benzi-perplaset-me-murin-e-nje-banese-112581" }