Aksident i frikshëm në Sarandë, shikoni ku ka përfunduar makina

Publikuar tek: aktualitet, më 13:24 16-07-2019 Aksident i frikshëm në Sarandë, shikoni ku ka përfunduar makina

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak momente më parë në Qafë-Muzinë në Sarandë.

Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në përrua.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, por fatmirësisht raportohet se nuk ka të lënduar.

Sakaq, bëhet me dije se në vendngjarje po mbërrijnë forcat e zjarrfikëses për të nxjerrë mjetin.

Kujtojmë se ky është aksidenti i tretë që ka ndodhur sot në këtë zonë, ndërkohë që ka pasur edhe të lënduar.

66814546_1418392031644307_650306212377657344_n (1).jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.08170485496521
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-i-frikshem-ne-sarande-shikoni-ku-ka-perfunduar-makina-172376" }