Aksident i frikshëm në Shkodër, plagosen 7 persona, 3 në gjendje të rëndë (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:42 18-02-2018 Aksident i frikshëm në Shkodër, plagosen 7 persona, 3 në gjendje të rëndë (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Velipojë-Shkodër me pasojë plagosjen e 7 personave.

Dy automjete një “Alfa Romeo” e drejtuar nga shtetasi Mondi Gjergji dhe një fuoristradë me shofer Sokol Muja, janë përplasur kokë më kokë, ndërsa 3 prej të plagosurve raportohet se janë në gjendje të rëndë për jetën.

Mësohet se në makinën “Alfa Romeo” udhëtonin së bashku me Gjergjin bashkëshortja edhe tre fëmijët nërsa në mjetin fuoristradë ndodheshin dy persona. Policia ka mbërritur në vendngjarje. (Vijon...)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Greqi: I del makina nga rruga, arrestohet shqiptari me 161 kg drogë
Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik në Shkodër, vdes babai dhe dy fëmijët 8 muajsh dhe 5 vjeçe (VIDEO-EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011133909225464
array(1) { ["section"]=> string(84) "aksident-i-frikshem-ne-shkoder-plagosen-7-persona-3-ne-gjendje-te-rende-emrat-110689" }