Aksident i frikshëm në Tepelenë-Mallakastër, plagosen rëndë 5 persona, mes tyre një 9-vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 20:10 25-11-2020 Aksident i frikshëm në Tepelenë-Mallakastër, plagosen rëndë 5 persona, mes tyre një 9-vjeçar Foto Ilustruese

Pesë të plagosur mes të cilëve edhe një 9-vjeçar është bilanci i një aksidenti rrugor ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tepelenë-Mallakastër.  

Sipas të dhënave paraprake, Toyota me targa greke, e cila po kthehej nga Greqia i ka prerë rrugën një kamionçinë.

Nga përplasja e fortë kanë mbetur të plagosur personat që ndodheshin në makinën Toyota.

Të plagosur janë prindërit e fëmijës, gjyshja dhe tezja e tij. Çifti i bashkëshortëve ka marrë plagë të rënda.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Duhen spitale COVID në rrethe', Leonard Solis: Është problem social, pacientët duan të shohin fytyrën e familjarëve para se të vdesin; Tirana ka shpenzime
Gjykata e Lartë jetike për funksionimin e plotë të Kushtetueses, Manjani zbërthen përbërjen dhe shpjegon se ku ka ngecur shkalla më e lartë e sistemit gjyqësor »
Article Logic
Execution time: 0.011506080627441
array(1) { ["section"]=> string(97) "aksident-i-frikshem-ne-tepelene-mallakaster-plagosen-rende-5-persona-mes-tyre-nje-9-vjecar-229118" }