Aksident i FRIKSHËM në Tepelenë, përmbyset një kamion në mes të rrugës

Publikuar tek: aktualitet, më 18:41 21-01-2021 Aksident i FRIKSHËM në Tepelenë, përmbyset një kamion në mes të rrugës Pamje nga aksidenti

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në hyrje të qytetit të Tepelenës.

Një makinë tip kamion, me rimorkio të gjatë është përmbysur si pasojë e aksidentit, ndërkohë që drejtuesi i mjetit ndodhet në spital për të marrë mjekim.

Ky i fundit është lënduar lehtë dhe jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë lagështira në rrugë.

aksidenti-4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama kujton Ibrahim Rugovën: Sa më shumë kalojnë vitet, aq më shumë lartësohet në sytë e krejt shqiptarisë
Makina përplas policin në Vlorë, efektivi ndodhet në gjendje të rëndë në spital (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.013355016708374
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-i-frikshem-ne-tepelene-permbyset-nje-kamion-ne-mes-te-rruges-235890" }