Aksident i frikshëm në xhirimet e filmit të ri, Tom Cruise 'shikon' vdekjen me sy

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:19 25-11-2020 Aksident i frikshëm në xhirimet e filmit të ri, Tom Cruise 'shikon' vdekjen me sy

Frikë dhe ankth për aktorin e njohur, Tom Cruise.  

Aktori amerikan ka qënë protagonist i një aksidenti me makinë gjatë xhirimeve të skenave të filmit "Mission Impossible" në Romë.

58-vjeçari humbi kontrollin e makines "Fiat 500", e cila u përplas me trotuarin dhe rrezikoi përmbysjen.

Për fatin e tij të mirë, aktori doli i qetë nga makina, ndërkohë gjithë stafi i filmit ju afruan të shqetësuar.

Xhirimet e filmit “Mission Impossible 7” po shkojnë gati drejt fundit, pasi u anuluan për shkak të pandemisë së Covid-19.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jennifer Lopez i heq të gjitha, pozon nudo dhe paralajmëron këngën e re (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.0077390670776367
array(1) { ["section"]=> string(85) "aksident-i-frikshem-ne-xhirimet-e-filmit-te-ri-tom-cruise-shikon-vdekjen-me-sy-229112" }