Aksident i frikshëm në Xibrakë, makina përmbyset në mes të rrugës, disa të plagosur (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:27 27-05-2019 Aksident i frikshëm në Xibrakë, makina përmbyset në mes të rrugës, disa të plagosur (FOTO)

Katër persona kanë mbetur të plagosur nga përmbysja e një makine në rrugën Librazhd-Elbasan.

Aksidenti ka ndodhur pak më parë në afërsi të fshatit Xibrakë, ndërsa nga raportimet paraparake mësohet se janë plagosur të katërt personat që ndodheshin brenda mjetit të përmbysur.

Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit nuk dihen ende, ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033402919769287
array(1) { ["section"]=> string(93) "aksident-i-frikshem-ne-xibrake-makina-permbyset-ne-mes-te-rruges-disa-te-plagosur-foto-165927" }